Dit recent appartement, gelegen in een stijlvolle residentie van 2018, bevindt zich op een absolute topligging in het commerciële centrum van Knokke-Heist, vlakbij de Lippenslaan, de zee en tal van winkels en voorzieningen. Dankzij de praktische indeling, moderne afwerking en het hedendaags comfort vormt dit appartement een uitstekende opportuniteit voor zowel vaste bewoning als tweede verblijf aan zee.
Het appartement straalt licht en ruimte uit en werd afgewerkt met kwalitatieve materialen in een stijlvolle en tijdloze setting. Bovendien geniet U van optimaal wooncomfort dankzij de aanwezigheid van vloerverwarming en een ventilatiesysteem type D. Met een gunstig EPC-label A is het appartement bovendien bijzonder energiezuinig.
In het gebouw zijn een ruime gemeenschappelijke fietsenberging en een privatieve kelderberging voorzien.
Indeling:
- Inkomhal,
- Gastentoilet,
- Berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast,
- Ruime slaapkamer met ingebouwde kasten,
- Tweede slaapkamer,
- Badkamer met bad, wastafel en toilet,
- Badkamer met douche en wastafel,
Bent U op zoek naar een instapklaar appartement met moderne technieken en een centrale ligging vlak bij zee? Dan is dit eigendom zeker een bezoek waard. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse!
| Adres: | Sylvain Dupuisstraat 50/32 Knokke |
| Referentie: | Sylvain Dupuisstraat 50 bus 32, 8300 Knokke-Heist |
| Vraagprijs: | € 725.000/totaal |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum, Vrij uitzicht, In woonwijk, Residentieel, Kust, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 87 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, U-kamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | EP07996 |
| Totaal verbruik: | 26,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |