Deze instapklare woning bevindt zich op een topligging, op wandelafstand van de zeedijk en centraal gelegen nabij alle voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en horecazaken.
Een ideale opportuniteit voor wie comfortabel wil wonen in het bruisende centrum.
De woning werd doorheen de jaren grondig aangepakt en beschikt over een gunstig EPC-label (B), wat zorgt voor een energiezuinig en toekomstgericht geheel.
Zo werd het dak recent nog bijkomend geïsoleerd, zijn alle ramen voorzien van hoogrendementsglas en werd zowel de voor- als achtergevel aangepakt met isolatie.
Een extra troef is de aanwezige garage met een staanplaats voor de poort, wat in deze centrale ligging een absolute meerwaarde vormt.
Indeling:
Gelijkvloers:
- Inkomhal,
- Lichtrijke leefruimte met zithoek en eethoek,
- Volledig uitgeruste keuken,
- Badkamer met inloopdouche, toilet en lavabo,
- Terras,
- Garage met standplaats voor de garagepoort,
1ste verd:
- Nachthal,
- Twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer met aansluitende dressing,
Zeer grote zolderverdieping met diverse mogelijkheden naar inrichting toe.
Bent U op zoek naar een energiezuinige, instapklare woning op een toplocatie aan zee met garage? Dan is dit zonder twijfel een buitenkans! Neem vandaag nog contact op voor een bezoek ter plaatse.
| Adres: | Noordstraat 31 Heist-aan-Zee |
| Referentie: | Noordstraat 31, 8301 Knokke-Heist |
| Vraagprijs: | € 369.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, In woonwijk, Residentieel, Kust, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Garagebox, Inpandig, Parkeerplaats, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Individueel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 0003857827-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 186,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |