Nieuw EPC-verslag in opmaak!
Op een zandkorrel van zee en strand, en op wandelafstand van de vernieuwde wandelboulevard te Heist, bevindt zich deze unieke herenwoning in de vorm van een voormalige dokterswoning in prachtige Belle-Epoquestijl. Deze uitzonderlijke rijwoning combineert authentieke charme met hedendaags wooncomfort en ondergaat momenteel een grondige renovatie die zich in de laatste fase bevindt.
De woning werd met oog voor kwaliteit en karakter vernieuwd waarbij tal van belangrijke werken reeds werden uitgevoerd. Zo werden nieuwe ramen geplaatst, werd een volledig nieuwe zadeldakconstructie met nieuw gebinte voorzien en kreeg ook het achterste gedeelte een nieuw plat dak. Daarnaast beschikt de woning over een nieuwe verwarmingsinstallatie, vernieuwde elektriciteit en aanwezige airco’s voor optimaal comfort.
Binnenin zorgen de authentieke elementen, waaronder de prachtige marmeren schouw, voor een warme en stijlvolle uitstraling. Dankzij de royale volumes en praktische indeling biedt deze woning tal van mogelijkheden als vaste woonst, tweede verblijf of investering aan de kust.
Indeling:
Gelijkvloers:
Inkomhal met aparte doorgang naar de tuin,
Open keuken voorzien van nieuwe toestellen,
Eetgedeelte,
Badkamer,
Apart toilet,
Gezellig terras,
1ste verd:
- Nachthal,
- Ruime leefruimte met authentieke marmeren schouw,
- Slaapkamer met aanpalende badkamer voorzien van douche en toilet,
2de verd:
- Twee ruime slaapkamers,
- Badkamer voorzien van ligbad, dubbele wastafel en inloopdouche,
3de verd:
- Zeer ruime masterbedroom,
Als extra troef is de volledige woning onderkelderd, vrij in te vullen.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar een karaktervolle en instapklare woning op een toplocatie aan zee.
Contacteer Maxim via 0477 06 03 30 of via maxim@rhvastgoed.com voor meer informatie of een bezoek ter plaatse!
| Adres: | Dwarsstraat 22 HEIST-AAN-ZEE |
| Referentie: | DWARSSTRAAT 22 HEIST-AAN-ZEE |
| Vraagprijs: | € 580.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 245 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1925 |
| Bouwlagen: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | Ja, U-kamer |
| Keuken: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak - Zadeldak - Nog te bouwen |
| Dakbedekking: | Dakpannen - Pannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas - Individueel |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 742 |
| EPC Certificaat Nr.: | 356747417 |
| EPC Index: | 435,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |